Online

Kurs języka angielskiego za pomocą wybranego komunikatora internetowego

Co łączy zapracowanego dyrektora prężnie rozwijającej się firmy z mamą dwójki dzieci na pełen etat?

Obojgu nie brakuje pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu. W ich wypadku, każda wolna chwila jest na wagę złota, a dodatkowe godziny stania w korku po prostu nie wchodzą w grę.

Zaproponowałam im indywidualny kurs języka angielskiego za pomocą komunikatora Skype. Oboje zadali mi to samo pytanie: „Pani Joanno, ale jak to działa?”.

Przedstawiłam im cztery korzyści płynące z lekcji ONLINE:

  • Nauka ONLINE to wygoda i oszczędność czasu. Uczysz się gdzie chcesz, o uzgodnionej porze.
  • Stawiamy na przejrzystość treści oraz komfort naszych kursantów, dlatego zapis lekcji oraz materiały dodatkowe umieściliśmy na autorskiej platformie ONLINE.
  • Uczymy metodą flipped classroom, czyli odwróconej klasy. Uczeń otrzymuje materiały przed lekcją, może się z nimi zapoznać, sprawdzić nowe słowa i zwroty, których następnie używa w praktyce podczas lekcji online z lektorem. Metoda odwróconej klasy świetnie sprawdza się w praktyce – zaangażowanie kursanta rośnie, coraz śmielej wypowiada się w języku angielskim.
  • Nauka słownictwa nigdy nie była wygodniejsza. Nasi uczniowie korzystają z aplikacji QUIZLET, w której po każdej lekcji otrzymują spersonalizowany zestaw słownictwa przygotowany przez naszych lektorów.

To był strzał w dziesiątkę!

Nasi kursanci uwielbiają lekcje online w zaciszu swojego biura czy domu.

W ofercie Hollywood English znajdują się kursy ONLINE z języka angielskiego ogólnego oraz biznesowego.

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych uczniów?

Jesteśmy pewni, że dopasujemy program kursu do Twoich potrzeb.