O nas

MOBILNE CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO Hollywood English powstało z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie połączenie najwyższej jakości usługi językowej z wygodą oraz swobodną nauką, którą gwarantują zajęcia indywidualne, w małej grupie rówieśników / przyjaciół lub ONLINE.

Nasza misja

Naszą misją jest rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych – słuchania, mówienia, pisania oraz czytania – poprzez projektowanie profesjonalnych kursów języka angielskiego dopasowanych do indywidualnych potrzeb kursanta, których celem jest praktyczna znajomość języka obcego.

 

Wierzymy, że nauka języka obcego jest cudowną przygodą i w sposób naturalny możemy włączyć jej elementy do naszego codziennego życia. W związku z tym, dostarczamy naszym kursantom odpowiednie narzędzia ONLINE oraz OFFLINE, które zapewnią im stały kontakt z językiem angielskim oraz kulturą krajów anglojęzycznych.

 

Rzucamy wyzwanie nudnym lekcjom! Z nami utrwalisz nowe słownictwo za pomocą interaktywnego quizu, weźmiesz udział w odwróconej lekcji oraz rozegrasz gramatyczną partyjkę korzystając z językowych gier planszowych i plenerowych.

 

Misja naszego centrum niezmiennie pokazuje nam kierunek, w którym zmierzamy. Wyraża i krystalizuje nasze cele.

 

  • Chcemy przełamać Twoją barierę językową – z nami zaczniesz swobodnie komunikować się w języku obcym.
  • Chcemy inspirować i motywować naszych uczniów do samodzielnej pracy w zakresie zgłębiania tajników języka obcego.
  • Chcemy się wyróżniać poprzez budowanie długotrwałych relacji z naszymi kursantami.

Nasza kadra

Joanna KotewiczJoanna Kotewicz

Właściciel centrum oraz lektor języka angielskiego

 

Jestem doświadczonym i profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego. Już od dziesięciu lat towarzyszę moim uczniom w ich językowej podróży. Specjalizuję się w języku angielskim ogólnym oraz biznesowym.

 

Wierzę, że najlepiej uczymy się poprzez doświadczanie, dlatego skupiam się na praktycznej nauce języka angielskiego. Moi uczniowie chętnie używają języka obcego podczas wakacji oraz podróży służbowych.

 

Nowe technologie w nauczaniu to mój konik, dlatego podczas zajęć korzystamy z tabletów oraz mobilnych aplikacji, które wspierają i urozmaicają proces nauki języka obcego. Nowości techniczne testuję w praktyce, sama uczę się języka hiszpańskiego przez komunikator internetowy Skype.

 

Pasjonuję się kulturą Półwyspu Iberyjskiego oraz językiem hiszpańskim. Energię oraz inspirację czerpię z biegania oraz podróży.

Zobacz, co sądzą o nas nasi uczniowie:

Igor Buhaj
Igor Buhaj
„Asia to absolutna profesjonalistka, pełne zaangażowanie, pozytywny uśmiech, a same zajęcia prowadzone są z maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Współpraca układa się znakomicie, a moja znajomość języka to nieustanny progres.”
Justyna Wojcieska
Justyna Wojcieska
„Pani Asia jest osobą rzetelną, zawsze przygotowaną w 100% do zajęć. W końcu znalazłam kogoś, kto uczy z pasją i przede wszystkim potrafi przekazać swoją wiedzę. Dodatkowym plusem są ciekawie przygotowane materiały. Dzięki niej pokonałam barierę językową, więc jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych.”
Julia Mikołowska
Julia Mikołowska
„Bardzo profesjonalna i zarazem sympatyczna nauczycielka. Pani Asia zawsze jest przygotowana do zajęć i prowadzi je w sposób urozmaicony. Zależało mi szczególnie na poprawie umiejętności konwersacji i już w znacznym stopniu przełamałam lęk przed mówieniem po angielsku. Z pewnością będę kontynuować uczestnictwo w lekcjach.”

Nasze doświadczenie

Wierzymy w moc lifelong learning, czyli kształcenia ustawicznego, dlatego systematycznie poszerzamy nasze kompetencja biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

 

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka oraz ciągłe doskonalenie zawodowe pozwala nam sprostać wymogom naszych kursantów oraz aktywnie odpowiadać na dynamiczne zmiany, które nieustannie zachodzą w otaczającym nas świecie.

Chcesz wiedzieć jak uczymy drogą online?

Przejdź do zakładki „Online” lub po prostu skontaktuj się z nami.