Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci

W naszym centrum oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci. Proponujemy zajęcia indywidualne lub w małej grupie rówieśników.

 

Wierzymy w indywidualizację procesu nauczania, dlatego nasze kursy języka angielskiego są odpowiedzią na potrzeby naszych milusińskich.

 

Pracujemy w oparciu o autorską metodę, która kładzie nacisk na praktyczną znajomość języka obcego. Podczas naszych lekcji, uczniowie przenoszą się do baśniowego królestwa, w którym panuje język angielski. Dzięki temu, w bezpiecznej oraz przyjaznej atmosferze zaczynają coraz śmielej porozumiewać się w języku obcym. Ponadto, przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów YLE Cambridge.

 

W naszej ofercie mamy także cykliczne warsztaty dla dzieci, podczas których nasi najmłodsi w przyjaznej atmosferze gier i zabaw językowych zanurzą się w wykreowany przez nas świat języka angielskiego.

 

Lekcje odbywają się w ustalonym wcześniej miejscu. Działamy na terenie Warszawy i Pruszkowa oraz Olsztyna. Cena lekcji jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Jeśli nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy pewni, że dopasujemy program kursu do Twoich potrzeb.